تاريخچه تمدن :

خيابان فردوسي از راسته هاي مهم تجاري و اداري کشور است.

استقار صنوف اصلي مثل صرافي ارز و سکه و محصولات چرمي در خيابان فردوسي مي باشد.

از مهم ترين نکاتي که براي ورود به اين بازار هميشه پيش روي صاحبان کسب و کار ات کمبود فضاي تجاري در دسترس است.

پروژه ي تمدن اين فضا را براي صاحبان مشاغل راهم کرده تا بتوانند حضور داشته باشند در مهم ترين بازار بورس محصولات چرمي و صرافي کشور.

از ميدان امام خميني تا ميدان فردوسي املاک متاسفانه نوسازي نشده ند و تمدن جزو سومين ملک نوساز منطقه مي باشدو با توجه به مراکز خريد و نمايندگي براي محصولات چرم طبيعي در کشور آيا نياز هست باز هم در بورس چرم پايگاهي را داشته باشيم.

قطعا جواب بله است.بهترين محک براي بررسي چنين گمانه اي اين هست که ميبينيم تمام برندهاي معروف که نمايندگي هاي کسترده اي در سراسر کشور دارند در مجتمع هاي تجاري متغدد باز هم دنبال جا پاهيي متعدد و نمايندگي هاي متهدد در خيابان فردوسي هستند.

وضعيت موجود حيابان فردوسي بهترين گواه براي اين ادهاست.

بازار چرم تمدن به عنوان اولين مرکز تحصصي چرم و مصنوهات چرمي در کشور مطرح شده است.

سيستم سازه اي تمدن از نوع اسکلت فلزي با اتصالات پيچ و مهره اي است که با بالاترين ضرايب کيفيت ساخت و قابليت اطمينان را تامين و مقاومت و ايمني حداکثري را در مقابل انواع زلزله از خود نشان مي دهد.

طرح معماري متناسب با تاريخ منطقه ، بهره گيري از بهترين سنگ هاي صادراتي کشور از معادن آتش کوه در ترکيب با آجرهاي نشوز آنتيک، نمايي با شکوه را به اين مجتمع بخشيده که با سيستم نور پردازي در شب چون ياقوتي درخشان چشم ربايي خواهد کرد.

پروؤه تمدن در سه پلاک ثبتي تجميع شده در۹ طبقه بنا و حدود ۵۷۰۰ متر بنا که شامل طبقات منفي ۳ و منفي ۴ انبار مجتمع هست طبقات منفي دو و منفي يک و همکف و طبقه اول تجاري مي باشند.

خريداران واحد تجاري مجتمع تمدن علاوه بر اينکه يک پايگاه تجاري در بورس چرم و صرافي براي خود فراهم کرده اند، سرمايه ي خود را وارد پروژه اي ککرده اند که طي فرايند ساخت و پس از بهره برداري شاهد جخش در ارزش افزوده واحد تجاري خود مي باشند.

عمليات اجرايي مجتمع تجاري اداري تمدن در ابتداي سال ۹۲ آغاز شد و بهار ۱۳۹۵ با يک برنامه ي تبليغاتي منسجم و افتتاحيه اي مستقل و مجلل آغاز به کار نمود و اين آغازي شد براي سرمايه گذاري مطئمن در تمدني با شکوه .

بدين ترتيب بازار چرم تمدن به عنوان اولين مرکز تحصصي چرم و حضوربرترين فروشگاه هاي چرم در زمينه توليد محصولات از چرم طبيعي در حوزه پوشاک – کيف – کفش و انواع هداياي نفيس و ارزشمند از سال ۹۵ شروع به فعاليت نمود و هم اکنون با شناخت الگوهاي رفتاري جامعه ايراني با بهره گيري از مواد استاندارد و استفاده از چرم مرغوب حلال در عرصه ي توليد و فروش مطابق با ذائقه ي مشتريان مي پردازد.